Vyhľadávanie   Ikona Facebook
Čo majú títo úspešní športovci spoločné?
Vedia, že tréning mentálnych zručností posúva ich výkonosť.

Kto sme? A prečo my?

Väčšina súčasných trénerov pracuje s cieľom zlepšiť výsledky, prevažne na báze zdokonaľovania kondície, techniky a taktiky, ale zabúda na to, že každý športovec je predovšetkým neopakovateľnou individualitou, so svojou vlastnou psychikou, vedomím, duševným a energetickým potenciálom. Práve v týchto oblastiach je skrytý náš najväčší potenciál – zlepšovať sa a zvyšovať naše výkony. Našou snahou je ukázať hlavne športovcom a trénerom ich ďalšie možnosti rastu, zvyšovania výkonov a potenciálu.

Ponúkame naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, ako bývalí športovci a tréneri. Okrem postupne získaných dlhoročných skúsenosti sme si naše vzdelanie rozšírili o špecializáciu v týchto oblastiach a absolvovali sme niekoľko zahraničných stáži (ČR, KANADA). Žijeme a pracujeme na Slovensku, dôverne poznáme športové prostredie a sme blízko k vám. Ponúkame naše overené programy, osobnú komunikáciu, individuálny prístup a prostredníctvom nášho TOP Tímu vierohodné referencie.

POSLANIE PROJEKTU

Pozitívne osloviť cieľovú skupinu hráčov, trénerov, metodikov, rodičov, funkcionárov, rozhodcov a všetkých zainteresovaných s vedomím, že okrem tradičného prístupu k tréningu, existujú aj ďalšie oblasti v príprave športovcov, na ktoré sa zabúda a je to treba zmeniť a využiť v prospech športovca, mužstva, tímu.

NÁŠ CIEĽ

Pripraviť podmienky a osvetu pre používanie koučingu a mentálneho tréningu ako neoddeliteľnej súčasti kvalitného tréningového procesu športovcov, ktorý napomáha odkrývať a budovať ohromný potenciál s dopadom na zlepšenie výsledkov a výkonov. Ponúknuť hráčom a trénerom systém vzdelávania, ktorý vychádza z koncepcie INNER GAME.

Miro Mackulín

Miro Mackulín
  • 45 rokov, ženatý, manželka Zuzana, dve dcéry Miriam a Simona, reprezentantky SR v basketbale U-16, 20.

Vzdelanie: VŠE Bratislava, dlhoročné menežérske skúsenosti vo vrcholových riadiacich funkciách našich a zahraničných firiem. Organizátor 16. ročníkov futbalového turnaja osobností WESTTON CUP a mládežníckych futbalových turnajov-MEMORIÁL J.Mackulína. Som držiteľom certifikátov KOUČING Erickson International College, INNER GAME Koučing centrum Praha, Mentálny tréning Asociácia MGCP Mental Game Coaching Profesional, absolvoval som stáž na Carlton University Otawa so zameraním na mentálnu prípravu basketbalistiek.

„Ver ľuďom a oni budú veriť tebe. Pristupuj k nim, ako by boli veľkí a oni vyrastú“
–R.W.Emerson–